157AXZ035MD8
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157AXZ035MD8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 157AXZ035MD8
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: 157AXZ035MD8.pdf
  • Pranešimas
157AXZ035MD8 specifikacijos
Dalies numeris 157AXZ035MD8 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 330017 pcs Duomenų lapas 157AXZ035MD8.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AXZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 170 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.417" (10.60mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.55 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.55 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 150µF Programos General Purpose