157AVG025MFF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157AVG025MFF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 157AVG025MFF
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V T/H
Duomenų lapai: 157AVG025MFF.pdf
  • Pranešimas
157AVG025MFF specifikacijos
Dalies numeris 157AVG025MFF Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 166695 pcs Duomenų lapas 157AVG025MFF.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija AVG
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 145mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.374" (9.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 24 mOhm
Išsamus aprašymas 150µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 1500 Hrs @ 125°C Talpa 150µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ8
Sandelyje: 5418 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ6
Sandelyje: 5115 pcs
parsisiųsti:
RFQ
157AXZ010M
157AXZ010M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD