155PPS700K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155PPS700K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 155PPS700K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 10% 700VDC AXIAL
Duomenų lapai: 155PPS700K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
155PPS700K specifikacijos
Dalies numeris 155PPS700K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 10% 700VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18924 pcs Duomenų lapas 155PPS700K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 700V Įtampos įvertinimas - AC 420V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.984" Dia x 1.339" L (25.00mm x 34.00mm) Serija PPS
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.5 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 420V 700V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Talpa 1.5µF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber