155PPB250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155PPB250K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 155PPB250K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: 155PPB250K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
360 pcs
  • Pranešimas
155PPB250K specifikacijos
Dalies numeris 155PPB250K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40049 pcs Duomenų lapas 155PPB250K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.260" L x 0.591" W (32.00mm x 15.00mm) Serija PPB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.965" (24.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 1.5µF