154MPR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154MPR630K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 154MPR630K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 154MPR630K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
154MPR630K specifikacijos
Dalies numeris 154MPR630K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 142559 pcs Duomenų lapas 154MPR630K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.433" W (26.00mm x 11.00mm) Serija MPR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm)
funkcijos Low ESR ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.179 Ohms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.15µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.15µF Programos DC Link, DC Filtering