154MMR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154MMR100K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 154MMR100K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD
Duomenų lapai: 1.154MMR100K.pdf2.154MMR100K.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
154MMR100K specifikacijos
Dalies numeris 154MMR100K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 744327 pcs Duomenų lapas 1.154MMR100K.pdf2.154MMR100K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.406" L x 0.177" W (10.30mm x 4.50mm) Serija MMR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1572-1176
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.295" (7.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.15µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.15µF Programos General Purpose