128LMX080M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 128LMX080M2CD
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP
Duomenų lapai: 128LMX080M2CD.pdf
  • Pranešimas
128LMX080M2CD specifikacijos
Dalies numeris 128LMX080M2CD Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82555 pcs Duomenų lapas 128LMX080M2CD.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LMX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.39A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.738A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 207.2 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 207.2 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 1200µF