128LMB200M2EE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 128LMB200M2EE
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Duomenų lapai: 128LMB200M2EE.pdf
  • Pranešimas
128LMB200M2EE specifikacijos
Dalies numeris 128LMB200M2EE Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25462 pcs Duomenų lapas 128LMB200M2EE.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LMB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.85A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.1895A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 207.233 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 207.233 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 1200µF