127KXM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
127KXM050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 127KXM050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 120UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 127KXM050M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
127KXM050M specifikacijos
Dalies numeris 127KXM050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 120UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 519373 pcs Duomenų lapas 127KXM050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 127KXM050M-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 180 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.3816 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.3816 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 120µF