127B-2-10-3-R
Birtcher / PentairBirtcher / Pentair
127B-2-10-3-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 127B-2-10-3-R
Gamintojas / Gamintojas: Birtcher / Pentair
Prekės aprašymas PCB GUIDE, LOCKING, HIGH FORCE
Duomenų lapai: 1.127B-2-10-3-R.pdf2.127B-2-10-3-R.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
127B-2-10-3-R specifikacijos
Dalies numeris 127B-2-10-3-R Gamintojas Birtcher / Pentair
Galimas kiekis 3038 pcs Duomenų lapas 1.127B-2-10-3-R.pdf2.127B-2-10-3-R.pdf
Serija 127 Kiti vardai 1440-1002
Naudoti su / susijusiais produktais 0.025 ~ 0.070" (0.64 ~ 1.78mm) PC Boards Priedų tipas Beryllium Copper, Chassis Mount, 5.000" (127.00mm)