108LBA200M2CG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108LBA200M2CG
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Duomenų lapai: 108LBA200M2CG.pdf
  • Pranešimas
108LBA200M2CG specifikacijos
Dalies numeris 108LBA200M2CG Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33750 pcs Duomenų lapas 108LBA200M2CG.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LBA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.28A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.8216A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 248.68 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 248.68 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1000µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
108LBA200M2DG
108LBA200M2DG
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP