108LBA080M2BC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108LBA080M2BC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108LBA080M2BC
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 80V SNAP
Duomenų lapai: 108LBA080M2BC.pdf
  • Pranešimas
108LBA080M2BC specifikacijos
Dalies numeris 108LBA080M2BC Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 80V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95027 pcs Duomenų lapas 108LBA080M2BC.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LBA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.0625A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 414.47 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 414.47 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1000µF