MEK95-06DA
IXYS CorporationIXYS Corporation
MEK95-06DA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MEK95-06DA
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE MODULE 600V 95A TO240AA
Duomenų lapai: MEK95-06DA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MEK95-06DA specifikacijos
Dalies numeris MEK95-06DA Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE MODULE 600V 95A TO240AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4245 pcs Duomenų lapas MEK95-06DA.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.55V @ 100A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-240AA Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 300ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-240AA
Kiti vardai MEK 95 - 06 DA
MEK9506DA
Q3192269
Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 95A Chassis Mount TO-240AA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2mA @ 600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 95A