MEK75-12DA
IXYS CorporationIXYS Corporation
MEK75-12DA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MEK75-12DA
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE MODULE 1.2KV 75A TO240AA
Duomenų lapai: MEK75-12DA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
36 pcs
  • Pranešimas
MEK75-12DA specifikacijos
Dalies numeris MEK75-12DA Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE MODULE 1.2KV 75A TO240AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3888 pcs Duomenų lapas MEK75-12DA.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 2.17V @ 100A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-240AA Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 300ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-240AA
Kiti vardai MEK 75 - 12 DA
MEK7512DA
Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1200V 75A Chassis Mount TO-240AA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2mA @ 1200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 75A