MCC56-16IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCC56-16IO8B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCC56-16IO8B
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOD THYRISTOR DUAL 1600V TO240AA
Duomenų lapai: MCC56-16IO8B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
36 pcs
  • Pranešimas
MCC56-16IO8B specifikacijos
Dalies numeris MCC56-16IO8B Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOD THYRISTOR DUAL 1600V TO240AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3967 pcs Duomenų lapas MCC56-16IO8B.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.6kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V
Struktūra Series Connection - All SCRs Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-240AA
Kiti vardai MCC5616IO8B Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Skaitiklis, Diodai 2 SCRs Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR Module 1.6kV 100A Series Connection - All SCRs Chassis Mount TO-240AA
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 100A Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 64A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 1500A, 1600A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 200mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 100mA Bazinės dalies numeris MC*56