MCC56-12IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCC56-12IO8B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCC56-12IO8B
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOD THYRISTOR PHASE LEG TO-240AA
Duomenų lapai: MCC56-12IO8B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
36 pcs
  • Pranešimas
MCC56-12IO8B specifikacijos
Dalies numeris MCC56-12IO8B Gamintojas IXYS Corporation
Galimas kiekis 4634 pcs Duomenų lapas MCC56-12IO8B.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.2kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V
Struktūra Series Connection - All SCRs Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-240AA
Kiti vardai MCC56-12I08B Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Skaitiklis, Diodai 2 SCRs Montavimo tipas Chassis Mount
Išsamus aprašymas SCR Module 1.2kV 100A Series Connection - All SCRs Chassis Mount TO-240AA Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 100A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 64A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 1500A, 1600A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 200mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 100mA