IXTY1R4N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTY1R4N60P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 1.4A D-PAK
Duomenų lapai: IXTY1R4N60P.pdf
  • Pranešimas
IXTY1R4N60P specifikacijos
Dalies numeris IXTY1R4N60P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 1.4A D-PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5171 pcs Duomenų lapas IXTY1R4N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 25µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-252, (D-Pak)
Serija PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 Ohm @ 700mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 50W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 140pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 5.2nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 1.4A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.4A (Tc)