IXTY1R4N120P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTY1R4N120P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1200V 1.4A TO-252
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
70 pcs
  • Pranešimas
IXTY1R4N120P specifikacijos
Dalies numeris IXTY1R4N120P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1200V 1.4A TO-252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33365 pcs Duomenų lapas
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-252, (D-Pak)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1200V
Išsamus aprašymas N-Channel 1200V 1.4A (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.4A (Tc)