IXTP230N075T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP230N075T2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTP230N075T2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 75V 230A TO-220
Duomenų lapai: IXTP230N075T2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXTP230N075T2 specifikacijos
Dalies numeris IXTP230N075T2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 75V 230A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23502 pcs Duomenų lapas IXTP230N075T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.2 mOhm @ 50A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 480W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 10500pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 178nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V
Išsamus aprašymas N-Channel 75V 230A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 230A (Tc)