IXTP230N04T4M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP230N04T4M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTP230N04T4M
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH
Duomenų lapai: IXTP230N04T4M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXTP230N04T4M specifikacijos
Dalies numeris IXTP230N04T4M Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 41442 pcs Duomenų lapas IXTP230N04T4M.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±15V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija TrenchT4™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.9 mOhm @ 115A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 40W (Tc) Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 7400pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 140nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V Išsamus aprašymas N-Channel 40V 230A (Tc) 40W (Tc) Through Hole TO-220 Isolated Tab
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 230A (Tc)