IXTP1R6N50D2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP1R6N50D2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTP1R6N50D2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 1.6A TO220AB
Duomenų lapai: IXTP1R6N50D2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXTP1R6N50D2 specifikacijos
Dalies numeris IXTP1R6N50D2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 1.6A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83427 pcs Duomenų lapas IXTP1R6N50D2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.3 Ohm @ 800mA, 0V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 100W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 645pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 23.7nC @ 5V
FET tipas N-Channel FET funkcija Depletion Mode
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) - Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V
Išsamus aprašymas N-Channel 500V 1.6A (Tc) 100W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.6A (Tc)