IXTP1R4N120P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP1R4N120P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTP1R4N120P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1200V 1.4A TO-220
Duomenų lapai: IXTP1R4N120P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXTP1R4N120P specifikacijos
Dalies numeris IXTP1R4N120P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1200V 1.4A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24594 pcs Duomenų lapas IXTP1R4N120P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija Polar™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 Ohm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 86W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 666pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 24.8nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1200V
Išsamus aprašymas N-Channel 1200V 1.4A (Tc) 86W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.4A (Tc)