IXTH60N20L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH60N20L2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH60N20L2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 200V 60A TO-247
Duomenų lapai: IXTH60N20L2.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Pranešimas
IXTH60N20L2 specifikacijos
Dalies numeris IXTH60N20L2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 200V 60A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 8279 pcs Duomenų lapas IXTH60N20L2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 (IXTH)
Serija Linear L2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 30A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 540W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 10500pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 255nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V
Išsamus aprašymas N-Channel 200V 60A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 60A (Tc)