IXTH5N100A
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH5N100A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH5N100A
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1000V 5A TO247AD
Duomenų lapai: IXTH5N100A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTH5N100A specifikacijos
Dalies numeris IXTH5N100A Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1000V 5A TO247AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9586 pcs Duomenų lapas IXTH5N100A.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 (IXTH)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2 Ohm @ 2.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 180W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Kiti vardai Q917004
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2600pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 130nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V
Išsamus aprašymas N-Channel 1000V 5A (Tc) 180W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 5A (Tc)