IXTH34N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH34N65X2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH34N65X2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 650V 34A TO-247
Duomenų lapai: IXTH34N65X2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
IXTH34N65X2 specifikacijos
Dalies numeris IXTH34N65X2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 650V 34A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18935 pcs Duomenų lapas IXTH34N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 105 mOhm @ 17A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 540W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3120pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 53nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 650V
Išsamus aprašymas N-Channel 650V 34A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-247 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 34A (Tc)