IXTH340N04T4
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH340N04T4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH340N04T4
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 40V 340A
Duomenų lapai: IXTH340N04T4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTH340N04T4 specifikacijos
Dalies numeris IXTH340N04T4 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 40V 340A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21666 pcs Duomenų lapas IXTH340N04T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±15V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija TrenchT4™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.9 mOhm @ 100A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 480W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 13000pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 256nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V
Išsamus aprašymas N-Channel 40V 340A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-247 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 340A (Tc)