IXTH240N055T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH240N055T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH240N055T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 55V 240A TO-247
Duomenų lapai: IXTH240N055T.pdf
  • Pranešimas
IXTH240N055T specifikacijos
Dalies numeris IXTH240N055T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 55V 240A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5846 pcs Duomenų lapas IXTH240N055T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 (IXTH)
Serija TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.6 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 480W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 7600pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 170nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 55V Išsamus aprašymas N-Channel 55V 240A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 240A (Tc)