IXTH21N50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH21N50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH21N50
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 21A TO-247
Duomenų lapai: IXTH21N50.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXTH21N50 specifikacijos
Dalies numeris IXTH21N50 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 21A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14859 pcs Duomenų lapas IXTH21N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 (IXTH)
Serija MegaMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 10.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4200pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 190nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 21A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 21A (Tc)