IXTA80N075L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA80N075L2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTA80N075L2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 75V 80A TO-263
Duomenų lapai: IXTA80N075L2.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXTA80N075L2 specifikacijos
Dalies numeris IXTA80N075L2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 75V 80A TO-263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 12080 pcs Duomenų lapas IXTA80N075L2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263AA
Serija Linear L2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 40A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 357W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3600pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 103nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V
Išsamus aprašymas N-Channel 75V 80A (Tc) 357W (Tc) Surface Mount TO-263AA Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 80A (Tc)