IXTA76N075T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA76N075T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTA76N075T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 75V 76A TO-263
Duomenų lapai: IXTA76N075T.pdf
  • Pranešimas
IXTA76N075T specifikacijos
Dalies numeris IXTA76N075T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 75V 76A TO-263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5501 pcs Duomenų lapas IXTA76N075T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 50µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXTA)
Serija TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 176W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2580pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 57nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V Išsamus aprašymas N-Channel 75V 76A (Tc) 176W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 76A (Tc)