IXKP35N60C5
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXKP35N60C5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXKP35N60C5
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 35A TO-220AB
Duomenų lapai: IXKP35N60C5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXKP35N60C5 specifikacijos
Dalies numeris IXKP35N60C5 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 35A TO-220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10720 pcs Duomenų lapas IXKP35N60C5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 1.2mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 18A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2800pF @ 100V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 70nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 35A (Tc) Through Hole TO-220AB
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 35A (Tc)