IXKP24N60C5
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXKP24N60C5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXKP24N60C5
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 24A TO220AB
Duomenų lapai: IXKP24N60C5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXKP24N60C5 specifikacijos
Dalies numeris IXKP24N60C5 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 24A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18659 pcs Duomenų lapas IXKP24N60C5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 790µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 12A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2000pF @ 100V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 52nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija Super Junction
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V
Išsamus aprašymas N-Channel 600V 24A (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 24A (Tc)