IXFX150N15
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX150N15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFX150N15
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 150V 150A PLUS247
Duomenų lapai: IXFX150N15.pdf
  • Pranešimas
IXFX150N15 specifikacijos
Dalies numeris IXFX150N15 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 150V 150A PLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5462 pcs Duomenų lapas IXFX150N15.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS247™-3
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 12.5 mOhm @ 75A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 560W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 9100pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 360nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 150V