IXFX140N30P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX140N30P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFX140N30P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 300V 140A PLUS 247
Duomenų lapai: IXFX140N30P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Pranešimas
IXFX140N30P specifikacijos
Dalies numeris IXFX140N30P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 300V 140A PLUS 247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7717 pcs Duomenų lapas IXFX140N30P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS247™-3
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 70A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1040W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 14800pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 185nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V