IXFV12N90P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFV12N90P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFV12N90P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 900V 12A PLUS220
Duomenų lapai: IXFV12N90P.pdf
  • Pranešimas
IXFV12N90P specifikacijos
Dalies numeris IXFV12N90P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 900V 12A PLUS220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4963 pcs Duomenų lapas IXFV12N90P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS220
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 6A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 380W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3, Short Tab Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3080pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 56nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 900V Išsamus aprašymas N-Channel 900V 12A (Tc) 380W (Tc) Through Hole PLUS220
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 12A (Tc)