IXFV110N10P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFV110N10P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 110A PLUS220
Duomenų lapai: IXFV110N10P.pdf
  • Pranešimas
IXFV110N10P specifikacijos
Dalies numeris IXFV110N10P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 110A PLUS220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4778 pcs Duomenų lapas IXFV110N10P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS220
Serija PolarHT™ HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 15 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 480W (Tc) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3, Short Tab Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3550pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 110nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 110A (Tc) 480W (Tc) Through Hole PLUS220
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 110A (Tc)