IXFN220N20X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN220N20X3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFN220N20X3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas 200V/160A ULTRA JUNCTION X3-CLAS
Duomenų lapai: IXFN220N20X3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IXFN220N20X3 specifikacijos
Dalies numeris IXFN220N20X3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas 200V/160A ULTRA JUNCTION X3-CLAS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3617 pcs Duomenų lapas IXFN220N20X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227B
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.2 mOhm @ 110A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 390W (Tc) Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 13600pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 204nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V Išsamus aprašymas N-Channel 200V 160A (Tc) 390W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 160A (Tc)