IXFN210N30X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN210N30X3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFN210N30X3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas FET N-CHANNEL
Duomenų lapai: IXFN210N30X3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IXFN210N30X3 specifikacijos
Dalies numeris IXFN210N30X3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas FET N-CHANNEL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3023 pcs Duomenų lapas IXFN210N30X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227B
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 105A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 695W (Tc) Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 24200pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 375nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V
Išsamus aprašymas N-Channel 300V 210A (Tc) 695W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 210A (Tc)