IXFL38N100Q2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFL38N100Q2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFL38N100Q2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1000V 29A ISOPLUS264
Duomenų lapai: IXFL38N100Q2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IXFL38N100Q2 specifikacijos
Dalies numeris IXFL38N100Q2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1000V 29A ISOPLUS264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2182 pcs Duomenų lapas IXFL38N100Q2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS264™
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 280 mOhm @ 19A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 380W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė ISOPLUS264™ Kiti vardai 614235
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 13500pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 250nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V