IXFL34N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFL34N100
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1000V 30A ISOPLUS264
Duomenų lapai: IXFL34N100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
IXFL34N100 specifikacijos
Dalies numeris IXFL34N100 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1000V 30A ISOPLUS264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3018 pcs Duomenų lapas IXFL34N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS264™
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 280 mOhm @ 30A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 550W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė ISOPLUS264™ Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 9200pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 380nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V Išsamus aprašymas N-Channel 1000V 30A (Tc) 550W (Tc) Through Hole ISOPLUS264™
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 30A (Tc)