IXFK90N20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK90N20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFK90N20
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 200V 90A TO-264AA
Duomenų lapai: IXFK90N20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IXFK90N20 specifikacijos
Dalies numeris IXFK90N20 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 200V 90A TO-264AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5937 pcs Duomenų lapas IXFK90N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-264AA (IXFK)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 45A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 500W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 9000pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 380nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V Išsamus aprašymas N-Channel 200V 90A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 90A (Tc)