IXFK80N60P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK80N60P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFK80N60P3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 80A TO264
Duomenų lapai: IXFK80N60P3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXFK80N60P3 specifikacijos
Dalies numeris IXFK80N60P3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 80A TO264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10293 pcs Duomenų lapas IXFK80N60P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-264AA (IXFK)
Serija HiPerFET™, Polar3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 13100pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 190nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V
Išsamus aprašymas N-Channel 600V 80A (Tc) 1300W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 80A (Tc)