IXFK44N60
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK44N60 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFK44N60
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 44A TO-264AA
Duomenų lapai: IXFK44N60.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IXFK44N60 specifikacijos
Dalies numeris IXFK44N60 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 44A TO-264AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4542 pcs Duomenų lapas IXFK44N60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-264AA (IXFK)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 22A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 560W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 8900pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 330nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 44A (Tc) 560W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 44A (Tc)