IXFK44N50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK44N50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFK44N50
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 44A TO-264AA
Duomenų lapai: IXFK44N50.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IXFK44N50 specifikacijos
Dalies numeris IXFK44N50 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 44A TO-264AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4108 pcs Duomenų lapas IXFK44N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-264AA (IXFK)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 22A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 500W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 8400pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 270nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V
Išsamus aprašymas N-Channel 500V 44A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 44A (Tc)