IXFH86N30T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH86N30T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH86N30T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 300V 86A TO-247
Duomenų lapai: IXFH86N30T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFH86N30T specifikacijos
Dalies numeris IXFH86N30T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 300V 86A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12036 pcs Duomenų lapas IXFH86N30T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™, TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 43 mOhm @ 43A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 860W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 11300pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 180nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V Išsamus aprašymas N-Channel 300V 86A (Tc) 860W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 86A (Tc)