IXFH80N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH80N65X2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH80N65X2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 650V 80A TO-247
Duomenų lapai: IXFH80N65X2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXFH80N65X2 specifikacijos
Dalies numeris IXFH80N65X2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 650V 80A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10369 pcs Duomenų lapas IXFH80N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 40A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 890W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Kiti vardai 632463
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 8245pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 143nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 650V Išsamus aprašymas N-Channel 650V 80A (Tc) 890W (Tc) Through Hole TO-247
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 80A (Tc)