IXBF50N360
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXBF50N360 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXBF50N360
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 3600V 70A 290W I4-PAK
Duomenų lapai: IXBF50N360.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IXBF50N360 specifikacijos
Dalies numeris IXBF50N360 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 3600V 70A 290W I4-PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1820 pcs Duomenų lapas IXBF50N360.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 3600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.9V @ 15V, 50A
Bandymo sąlyga 960V, 50A, 5 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 46ns/205ns
Perjungimo energija - Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS i4-PAC™
Serija BIMOSFET™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 1.7µs
Maitinimas - maks 290W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė i4-Pac™-5 (3 Leads) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Standard
IGBT tipas - Vartai 210nC
Išsamus aprašymas IGBT 3600V 70A 290W Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 420A
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 70A