IXBF20N360
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXBF20N360 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXBF20N360
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 3600V 45A ISOPLUS I4PAK
Duomenų lapai: IXBF20N360.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IXBF20N360 specifikacijos
Dalies numeris IXBF20N360 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 3600V 45A ISOPLUS I4PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2163 pcs Duomenų lapas IXBF20N360.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 3600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.4V @ 15V, 20A
Bandymo sąlyga 1500V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 18ns/238ns
Perjungimo energija 15.5mJ (on), 4.3mJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS i4-PAC™
Serija BIMOSFET™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 1.7µs
Maitinimas - maks 230W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė i4-Pac™-5 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas Standard IGBT tipas -
Vartai 43nC Išsamus aprašymas IGBT 3600V 45A 230W Through Hole ISOPLUS i4-PAC™
Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 220A Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 45A