HTZ240F10K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HTZ240F10K
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE MODULE 10KV 1.7A
Duomenų lapai: HTZ240F10K.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 280 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 280 pcs
  • Pranešimas
HTZ240F10K specifikacijos
Dalies numeris HTZ240F10K Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE MODULE 10KV 1.7A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 280 pcs Duomenų lapas HTZ240F10K.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 10V @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 10000V
Tiekėjo prietaisų paketas Module Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 10000V 1.7A Chassis Mount Module Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 10000V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 1.7A Bazinės dalies numeris HTZ240