HTZ180D22K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HTZ180D22K
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE MODULE 22KV 1.3A
Duomenų lapai: HTZ180D22K.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 235 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 235 pcs
  • Pranešimas
HTZ180D22K specifikacijos
Dalies numeris HTZ180D22K Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE MODULE 22KV 1.3A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 235 pcs Duomenų lapas HTZ180D22K.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 22V @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 22000V
Tiekėjo prietaisų paketas Module Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 22000V 1.3A Chassis Mount Module Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 22000V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 1.3A Bazinės dalies numeris HTZ180